LAUREÁTI VÝROČNÝCH OCENENÍ SOV ZA ROK 2014 A VYZNAMENANÍ SOV

V sobotu 18. apríla sa v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave uskutočnilo 48. valné zhromaždenie Slovenského olympijského výboru. V jeho rámci sa uskutočnilo odovzdanie výročných ocenení SOV za rok 2014 a množstva vyznamenaní SOV. Väčšina laureátov si prevzala výročné ocenenia, resp. vyznamenania osobne.

Jednou z ocenených bola aj členka pozemného hokeja Zuzana Jakabová, ktorá si prebrala PLAKETU SOV PRE OSOBNOSTI, KTORÉ SVOJOU ČINNOSŤOU VÝZNAMNE PRISPIEVAJÚ K ROZVOJU OLYMPIZMU A ŠPORTU. Plaketu SOV pre osobnosti odovzdával František CHMELÁR prezident SOV.

Generálny tajomník Jozef Liba uviedol charakteristiku našej kolegyne nasledovne: Bývalá čs. reprezentantka v pozemnom hokeji a neskôr reprezentačná trénerka Slovenska Zuzana Jakabová má dlhoročné zásluhy na rozvoji tohto športu v Zlatých Moravciach a okolí. Trénersky viedla celé generácie hráčok, ktoré tvorili a tvoria základ reprezentačného družstva. V roku 2004 založila klub pozemného hokeja HOKO Zlaté Moravce, v ktorom je hlavná trénerka mládeže a dorastu

Pridaj komentár