Príprava na EuroHockey Indoor Championschips II, Men

Príprava reprezentácie začala 30.10.2016, kedy sa prvý krát stretli nominovaní hráči s trénerom Petrom Troníčkom v hale Mladosť v Bratislave. Príprava pokračovala turnajom Vienna Indoor Classic. O zhodnotenie turnaja sme požiadali trénera.

“O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili prvního ze dvou přípravných turnajů, které nás čekají do mistrovství Evropy. Turnaj byl pořádán rakouským Post SV. V pátek jsme nastoupili proti HC Wien. Remíza 2:2. V sobotu nás čekali – Bohemians (výsledek 5:6) – na konci zápasu jsme měli 2 velké šance a dohrávaný roh, mohli jsme strhnout utkání na naši stranu. Druhý zápas s Post SV (výsledek 4:8). První poločas jsme do 12´minuty drželi bezbrankový stav, poté jsme si vzbrali slabší moment a inkasovali 4 góly. V druhém poločase jsme nezachytili začátek a 2x inkasovali. Bojovali jsme až do konce. Během 2 minut jsme 3x skórovali. Poslední zápas na nás čekal tým WAC (výsledek 3:6). Zápas měl stejný průběh jako s Post SV. Hráli jsme vyrovnané utkání. Bohužel do hry zásáhli rozhodčí. Hrubě ovlinili utkání kdy jsme hráli 8 minut o 4řech hráčích. To rozhodlo o celém výsledku. Když jsme se výslekově soupeři vyrovnali opět přišli 2 sporné výroky které soupeře dostali do vedení. Na to jsme již odpovědět nedokázali.

Turnaj jsme odehráli dobře, i když výsledkově se nám nedařilo zápasy s každým soupeřem byly vyrovnané. O příznivější výsledek jsme přišli vinou individuálních chyb na kterých je stále čas pracovat.

Nyní nás čeká několik společných tréninků a další přípravný turnaj v lednu.”