CTM U 14 – rakúska liga

Slovensko 4 – 1 AHTC, góly našich (1x Jakub Kováčik, 1x Richard Garaj, 1x Martin Krútil, 1x Matúš Dugovič)

Na prvý jarný zápas v rakúskej lige sa hráči veľmi tešili a do zápasu vstúpili aktívne a od začiatku dodržiavali priestory, v ktorých sa majú pohybovať. Hrali kolektívne, prihrávali si a vytvárali si dosť šancí v súperovom kruhu, ktoré dokázali premeniť aj gólovo o čom svedčí polčasový výsledok 4 – 0, ktorý bol nad očakávania aj trénerov lebo sme mali obavy, že ako hráči zvládnu zápas na celom ihrisku lebo na to nie sú zvyknutí. Po polčase sa hráči uspokojili s vedením a dali sme príležitosti aj mladším hráčom a postupom času sa hralo viac na našej polovici, ale brankár nás podržal a dostal len jeden gól. Postupne nám začali odchádzať fyzické sily a už sme ťažšie sa dostávali do útočných kombinácií, ale súper bol našťastie hrateľný a víťazstvo sme si pohodlne udržali. Tešia nás prvé 3 body v rakúskej lige a už teraz sme pripravení sa každým zápasom zlepšovať, aby sme boli úspešní aj v ďalších zápasoch!